Październik 2019

Kończymy Wrzesień i zaczynamy Październik oczywiście Dniem Chłopaka. Każdy chłopiec dostał prezent a oprócz tego mogliśmy posłuchać i popatrzeć na nasze Bursiane talenty ponieważ z tej okazji odbył się w Bursie konkurs „MAM TALENT”

Konkurs wygrały nasze tańczące gwiazdy: Sofiia Mokrytska i Remigiusz Zelmański.

Niespodziankę przygotowali również chłopcy wykonując dla wszystkich utwór Początek – Męskie Granie…


Odwiedziliśmy z Panem Piotrkiem i Panią Elą, Akademie Muzyczną w której odbył się koncert z okazji 125 rocznicy urodzin Juliana Tuwima.


Dziewczynki razem z Panią Gosią odwiedziły giełdę kamieni, minerałów i biżuterii. Nikt nie wrócił z pustą ręką…


14 Października 2019r. z okazji 65-lecia Klubu Nauczyciela. Zorganizowana została gala wręczenia nagród: „Anioł Oświaty” oraz „Świadectwo Oryginalności”. Cieszymy się, że wśród laureatów stanęła nasza wychowawczyni Pani Danusia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

A tak wygląda w życiu bursy nasz Orginał czyli Pani Danusia…


A u nas w Bursie Dzień Edukacji Narodowej,  świętujemy słodko, muzycznie i na wesoło… Nasz Bursiany program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – byli z nami Christina Aguilera, Poparzeni Kawą, Tomson & Mrozu, Cleo, Las Ketchup…

Dzień Nauczyciela w naszej Bursie nie może się odbyć bez występu części grona Pedagogicznego i pracowników Bursy… W tym roku wystąpił przed wszystkim Zespół Spice Girls w składzie: Pani Ania, Pani Kasia, Pani Ludmiła i Pani Danusia. Zobaczcie sami…


Malujemy dynie śmiesznie, kolorowo i może odrobinę strasznie…

IMG_20191029_170131


Pani Iwonka i Pani Ela zabrały nas na wycieczkę do Pałacu Herbsta i Parku Źródliska.


W Atlas Arenie kibicowaliśmy podczas meczu piłki siatkowej….